Karnawał

Karnawał to czas radości, muzyki i wspaniałej zabawy, dlatego w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć Balu Karnawałowego, który odbył się 03 lutego. Tego dnia nasz hol przedszkolny zamieniła się w kolorową, bajkową krainę pełną balonów, serpentyn i uśmiechów.
Dzieci pojawiły się w przepięknych, pomysłowych przebraniach. Wśród uczestników balu można było spotkać księżniczki, superbohaterów, zwierzątka, wróżki oraz wiele innych fantastycznych postaci z bajek. Każdy strój był wyjątkowy i dodawał uroczystości magicznego klimatu.
Podczas balu nie zabrakło wspólnych pokazów strojów, tańców, zagadek, zabaw ruchowych m.in.: „Wesoły pociąg”, „Bałwanek śmieszek”, „Boogie Woogie”, „Pary”, „Walczyk”, „Kaczuszki” i wiele innych zabaw, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i pozytywnych emocji. Przy wesołej muzyce przedszkolaki z entuzjazmem brały udział w przygotowanych atrakcjach, integrując się i rozwijając swoją kreatywność.
Bal Karnawałowy był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rozwijania wyobraźni oraz budowania relacji rówieśniczych. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci dzieci jako dzień pełen śmiechu, kolorów i niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie pięknych strojów, a dzieciom za wspaniałą zabawę.
Anna Kasperska