Dogrywka #5

Drodzy Rodzice dnia 21.05.2017 (niedziela) będzie miała miejsce Piąta Dogrywka.

Dogrywka odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji Test Coopera dla Wszystkich. Test polega na przebiegnięciu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut. Serie odbywać się będą co 20 minut począwszy od godz. 10:00 do godz. 14:40. (14 serii).

Do wyniku przedszkola będzie brany jeden najlepszy wynik każdej z osób startujących w Teście, zadeklarowanych do danego przedszkola. (Tzn. można wystartować kilka razy, a do rywalizacji będzie uwzględniony jeden najlepszy dystans danej osoby)

Udział w Dogrywce jest dobrowolny i bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia, poprzez rejestrację w formularzu dostępnym na stronie http://testcoopera.pl/warszawa-bielany/ . Z możliwych lokalizacji wybieramy „Warszawa-Bielany”. Będzie możliwość zapisania się na miejscu, w dniu zawodów, pod warunkiem wolnych miejsc w danej serii. W polu „Drużyna/Klub/Uczelnia” należy wpisać numer lub nazwę przedszkola. NIE TRZEBA być zarejestrowanym w Endomondo członkiem zabawy „5000 powodów by ćwiczyć”.

UWAGA: brak wpisania numeru/nazwy przedszkola lub wpisanie innej nazwy drużyny może spowodować, że wynik nie będzie zaliczony do Dogrywki.

Trzy przedszkola, które pokonają największy dystans zostaną nagrodzone bonami na zakup sprzętu sportowego w wysokości

500 PLN

300 PLN

200 PLN

Przedszkole, w składzie którego będą brały udział osoby nieuprawnione (w myśl Regulaminu) zostanie zdyskwalifikowane z Dogrywki #5.

Miejsce Dogrywki Stadion LA AWF Warszawa, ul. Marymoncka 3

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W ZABAWIE !!!